10 березня 2023 08:00

Тен Хаг про 4:1 з "Бетісом": "МЮ має характер. Здорово бачити реакцію на невдачі"

Ерік тен Хаг залишився задоволений перемогою "Манчестер Юнайтед" над "Бетісом" (4:1).

"Ми грали дуже добре в обох таймах. До перерви ми мали вести з рахунком 3:0, але припустилися однієї помилки і закінчили 1:1.

Ми забили кілька добрих м'ячів, дали фанатам привід виявити підтримку – і вони це зробили, за що ми дуже вдячні.

Ставлення до справи було відмінним, ми добре працювали з м'ячем, здорово змінювалися та робили забігання за спини захисникам. Ми створили багато моментів.

Завжди чудово бачити, як команда реагує на невдачі. Ми не вперше цього сезону починаємо все заново. Ця команда має характер, тож віддаю їй належне.

Вегорст був близький до голу багато разів. Він створював моменти для інших та заслужив забити свій м'яч. Бруну був чудовий, вів команду за собою, диктуючи хід гри та віддаючи хороші передачі, а потім сам забив", – заявив головний тренер «МЮ» в ефірі BT Sport.