5 березня 2023 15:49

Галтьє: "У матчі з "Баварією" у ПСЖ не буде права розслабитися ні на хвилину. На цьому рівні за таке не пробачають"

Крістоф Гальтьє поділився думками перед матчем «ПСЖ» із «Баварією».

8 березня французький клуб проведе гру-відповідь 1/8 фіналу Ліги чемпіонів проти «Баварії». Перший матч завершився перемогою мюнхенців із рахунком 1:0.

«Я трохи стурбований, ми знову повторили історію з матчу із «Ліллем». Ми здорово розпочали гру, забили, а потім щось ламається. Нас не було 15-20 хвилин. Підійшовши на перерву за рахунку 2:2, ми подарували «Нанту» надію.

Ми добре контролювали ситуацію, початок матчу вийшов сильним. Потім Блас забив чудовий гол. За рахунку 2:2 здалося, що команда у нокдауні. У другому таймі ми змогли повернути ініціативу у більш відкритій грі.

Я трохи стурбований, бо таке вже двічі трапилося у домашніх матчах.

У грі з «Баварією» «ПСЖ» не матиме права розслабитися ні на хвилину. Потрібно буде зіграти на максимум, із серцем, із бажанням, із завзятістю. Жодної розслабленості, бо на цьому рівні за таке не пробачають.

Якщо таке відбувається у парі матчів, то нічого страшного. Але такого не має бути у великих іграх», – сказав головний тренер «ПСЖ» в інтерв'ю Canal+ після перемоги над «Нантом» (4:2).