24 лютого 2023 10:20

Фред: "Дуже приємно чути, як уболівальники "Манчестер Юнайтед" кричать моє ім'я"

Півзахисник «Манчестер Юнайтед» Фред Родрігес прокоментував перемогу над «Барселоною» у матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги Європи (2:1), зазначивши, що команда провела хороший матч, але має зосередитися на майбутній зустрічі з «Ньюкаслом» у фіналі Кубка ліги, що пройде у неділю, 26 лютого.

“Дуже приємно чути, як фанати кричать моє ім'я. Це був добрий матч, ми провели гарну гру. Нам потрібно продовжувати так само, у нас фінал Кубка англійської ліги в неділю, нам потрібно відпочити і переключити свою увагу на фінальний матч.

У першому таймі ми грали не так, як мали, але в другій половині ми почали грати набагато краще. Ми дуже добре розпочали і забили швидкий гол, у перерві ми добре поговорили з тренером, після чого чудово провели другий тайм», — наводить слова Фреда офіційний сайт «Манчестер Юнайтед».