23 лютого 2023 10:33

Ілкай Гюндоган: "Задоволені грою з "Лейпцигом", але не результатом"

Півзахисник збірної Німеччини і "Манчестер Сіті" Ілкай Гюндоган висловився щодо нічийного результату в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів із "РБ Лейпциг". Матч закінчився з рахунком 1:1.

"Знали, що "Лейпциг" додасть після перерви. Вони безумовно не можуть бути задоволені першим таймом. Розуміли, що вони постараються більше тиснути, але самі стали втрачати м'яч під час переходу з оборони в атаку і пропустили необов'язковий м'яч.

Ми створили більше моментів у цьому матчі, могли вирішити долю матчу ще до перерви. Задоволені грою, чого не можна сказати про результат", - цитує Гюндогана прес-служба УЄФА.

Матч-відповідь між "Манчестер Сіті" і "Лейпцигом" відбудеться 14 березня в Манчестері, початок - о 22:00.