22 лютого 2023 18:13

Динамівець Діалло із Сенегалом здобув другу перемогу на Кубку африканських націй U-20

У середу, 22 лютого, збірна Сенегалу U-20 провела другий матч на Кубку африканських націй, що приймає Єгипет.

«Леви Теранги» зустрічалися в Каїрі з Мозамбіком і розгромили суперника – 3:0 (П. Діалло, 45+1, 85, Діоп, 53).

Відзначимо, що динамівець Самба Діалло вивів своїх партнерів на матч із капітанською пов’язкою і взяв безпосередню участь у другому голі. Після удару півзахисника з меж штрафного майданчика м’яч влучив у стійку, відскочив у поле, і Демба зіграв на добиванні. У другому таймі, на 67-й хвилині, Самба був замінений на Мама Фає.

Таким чином, Сенегал набрав 6 очок після двох зіграних матчів та практично гарантував собі вихід до плей-оф. У заключному турі групового етапу «Леви Теранги» зіграють із господарями змагань Єгиптом.