21 лютого 2023 23:55

"Наполі" впевнено обіграв "Айнтрахт" у матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

У першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів італійський Наполі на виїзді обіграв Айнтрахт з рахунком 2:0. Німці у другому таймі залишились у меншості.

Наполі хоч і проводить матч на виїзді, але з перших хвилин матчу взяло м'яч під свій контроль. На 24-й хвилині зустрічі італійці перемагали німців за цим показником у співвідношенні 72% на 28% ігрового часу.

На 36-й хвилині Наполі отримав право на пробиття пенальті, але Кварацхелія не зміг переграти Траппа. Але гості все ж таки вийшли вперед уже за чотири хвилини. Результативний удар на свій рахунок записав Осімхен.

На 58-й хвилині Айнтрахт залишився у меншості. Через грубе фоло червону картку отримав Коло-Муані.

Не минуло й десяти хвилин, як неаполітанці скористалися чисельною перевагою на полі та подвоїли рахунок. Автором голу став Ді Лоренцо. Кварацхелія дав результативну передачу.

Фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу Наполі над Айнтрахтом із рахунком 2:0.

Наступний матч між командами пройде у Неаполі 15 березня. Гра запланована на 22.00.