18 лютого 2023 10:12

Осімхен поступається тільки Роналду та Роналдо за середнім часом на гол у Серії A

Нігерійський нападаючий "Наполі" Віктор Осімхен, відзначившись забитим м'ячем у матчі італійської Серії A з "Сассуоло" (2:0), вийшов на третє місце у списку найшвидшестрільних бомбардирів в історії чемпіонату Італії. Про це повідомляє телеграм-канал Opta Sports.

Осімхен витрачає на один гол у Серії A в середньому 122 хвилини. Найчастіше ворота суперників у чемпіонаті Італії вражали лише екс-нападник туринського «Ювентуса» Кріштіану Роналду та колишній форвард «Інтера» та «Мілана» Роналдо. Бразилець забивав гол у середньому кожні 117 хвилин, португальцеві потрібно було всього 104 хвилини, щоб вразити ворота суперника. Зазначається, що статистика спостережень ведеться із сезону 1993/1994.

Осімхен виступає за "Наполі" з 2020 року. Загалом у Серії A 24-річний нігерієць зіграв 70 матчів, у яких забив 42 голи.