17 лютого 2023 22:11

Рашфорд став найкращим гравцем тижня у Лізі Європи

Нападника «Манчестер Юнайтед» Маркуса Рашфорда визнано найкращим гравцем тижня в Лізі Європи. Про це повідомляє прес-служба турніру.

Форвард відзначився забитим голом у першому матчі 1/16 фіналу із «Барселоною». У першому таймі команди не змогли вразити ворота одна одної, незважаючи на кілька найнебезпечніших моментів біля воріт «Барселони». У другому таймі рахунок було відкрито на 50-й хвилині зусиллями захисника каталонців Маркоса Алонсо, який забив головою після подачі Рафіньї з кутового (1:0).

На 53-й хвилині форвард "Юнайтед" Маркус Рашфорд зрівняв рахунок ударом у ближній кут воріт (1:1). На 59-й хвилині м'яч опинився у воротах каталонців рикошетом від захисника "Барселони" Жюля Кунде (1:2). На 76-й хвилині Рафінья зрівняв рахунок із передачі Кунде (2:2).