17 лютого 2023 09:13

Вболівальники "Ренна": "Програти такому супернику – це сором для нашого клубу"

Фото - ua.depositphotos.com


Французи щиро здивовані тим, що "Шахтар" зміг виграти у "Ренна". Вони були впевнені в тому, що саме їхня команда здобуде перемогу. Або ж "Шахтар" закриється в обороні, сподіваючись зіграти внічию. Французи не розуміють, як можна було програти команді, яка продала свого найкращого гравця взимку, а перед цим втратила майже всіх легіонерів. До того ж український клуб перебуває в дуже складних умовах через війну, а "Ренн" має ігрову практику, яка мала допомогти обіграти "Шахтар".


Проте французи вважають, що поразка 1:2 не є чимось жахливим. А також, що "Ренн" здатний вдома виграти у "Шахтаря" і пройти в наступний раунд змагання.


Lorilland: Не розумію, як можна було програти клубу, який навіть не може нормально готуватися до матчів через війну?! Чи недооцінили суперника чи це "Ренн" зараз настільки слабкий, що для нас навіть "Шахтар" став грізним суперником?


Papis: Гол Екамбі вселяє певну надію перед матчем у відповідь. Якби програли 0:2, було б складно це виправити. 1:2 – це неприємний результат, але не смертельний. Все, як і раніше, залежить від нас і від того, чи зможемо зробити висновки після цієї неприємної поразки.


Soums: Проблема французького футболу у слабких тренерах. Подивіться на ПСЖ та Галтьє, на "Ренн" та Женезіо. У Франції дуже мало хороших тренерів, тож наш футбол не розвивається. Маючи таких висококласних гравців, французькі клуби могли б стабільно вигравати єврокубкові турніри. Але в результаті навіть ПСЖ з усіма світовими зірками не може нічого досягти.


Marre: Незважаючи на всі очевидні проблеми, "Шахтар" залишається сильним клубом із величезним єврокубковим досвідом. Обіграти їх просто так не можна, потрібно було краще підготуватися, а не сподіватися на проблеми суперника. Думаю, що мають бути питання передусім до тренерського штабу після цього неприємного матчу.


Goeugnau: Важко буде пройти далі. Складніше, ніж це здавалося вчора. Але не бачу нічого неможливого. "Шахтар" нічим не здивував у цьому матчі. Швидше, наша команда багато помилялася, але це можна виправити. Вірю, що саме "Ренн" пройде у підсумку наступного раунду.


Bablon: На жаль, результат справедливий. Могли за певних обставин зіграти внічию, але могли програти з розгромним рахунком. 1:2 – це заслужена поразка "Ренна", яка залишає певні шанси все виправити у матчі-відповіді.


Simango: Думав, що "Шахтар" без Мудрика гратиме набагато гірше. Так багато розмов було про цього футболіста, але він поки що у "Челсі" грає дуже погано, а от "Шахтар" і без нього зміг у нас виграти.


Rosse: Важко пояснити, чому "Ренн" знову програє. Це зовсім не та гра, яку я очікував сьогодні побачити. Справа навіть не в підсумковій поразці, а в тому, що "Ренн" справді провів посередній матч проти далеко не найсильнішого суперника. І це насторожує. Команда може провалити сезон, якщо терміново не вдасться змінити ситуацію на краще.


Louest: Не здивуюся, якщо "Ренн" у матчі-відповіді не зможе виграти, а після цього Женезіо буде звільнений. На жаль, команда останнім часом виглядає дуже слабко та програє всім поспіль. Мене навіть не здивувала поразка від "Шахтаря", це цілком гідний суперник, не гірший від багатьох інших клубів, яким ми програли цього року.


Rivoallan: Я дуже засмучений вибором стартового складу та тактики на гру. Було очевидно, що "Шахтар" діятиме у подібному стилі. Нам потрібно було зіграти трохи розумніше, дати супернику володіти м'ячем, а самим діяти на контратаках. На жаль, "Ренн" зіграв надто передбачувано, через що й програв.


Toussaint: Це вже не той "Шахтар", що був кілька років тому, але, як і раніше, грізний суперник. Думаю, що "Ренн" зможе вдома виграти 2:0 або 3:0, що дозволить нам пройти в наступний раунд. Давайте не будемо заздалегідь здаватися і опускати руки. Все можна виправити.


Leprier: Матч, який ніхто не захоче згадувати чи переглядати. "Шахтар" зіграв погано, "Ренн" зіграв ще гірше. Ми заслужено програли, але при цьому я не сказав би, що все настільки безнадійно, що у нас немає жодних шансів. Вдома можна виграти у такого слабкого "Шахтаря" та пройти до наступного раунду. Питання лише в тому, що робити далі із такою слабкою грою?


Fouge: Проблема Женезіо в тому, що він стає надто передбачуваним. Спочатку його тактика діяла, він умів дивувати суперників. Але зараз уже всі розуміють, що він робитиме. Тактично Женезіо є досить слабким тренером, а гравців, які могли б самі вирішити долю матчу, у нас у команді немає.


Morel: "Ренн" пройде в наступний раунд, але за сьогоднішній матч мені було соромно. Це не той "Ренн", який хочеться бачити на полі. "Шахтар" не без проблем, але переміг. Просто для українців це максимум, на що вони здатні. "Ренн" може сильно додати, якщо Женезіо почне думати, перш ніж визначати склад і тактику на гру.


Rosay: Якщо просто подивитися на результати "Ренна" у 2023 році, то нерозумно було очікувати того, що ми зможемо пройти "Шахтар". До матчу з українцями статистика була така: 5 поразок та 4 перемоги у 9 іграх. При цьому 4 поразки в останніх 5 матчах. Про які єврокубки ми говоримо? Тут би в Лізі 1 не посипатись. Нещодавно ми претендували на потрапляння до Ліги чемпіонів, а тепер взагалі можемо нікуди не потрапити.


Marechall: Обидві команди грали погано. Якби я не був шанувальником "Ренна", то із задоволенням переключив би на інший матч. Таке відчуття, що я просто викинув 2 години свого життя на якесь до болю марне заняття. Втім, це вже не перша така безглузда гра "Ренна" останнім часом.


Pinard: Чи може хтось сказати, що "Шахтар" зіграв у яскравий та гарний футбол? Не думаю. Чи хтось може сказати, що ми грали проти сильного суперника? Теж ні. Проблема лише у "Ренні". Команда втратила впевненість у собі і почала програвати всім поспіль.


Hamdy: "Шахтар" грамотно скористався нашими слабкими місцями. "Ренн" не був готовий до такої гри, такого натиску з боку українців. Але не думаю, що "Шахтар" зможе це повторити. Сподіваюся, що Женезіо усвідомив свої помилки і зможе все виправити до матчу-відповіді.


Terrer: На жаль, але це передбачуваний результат. Не розумію тих, хто був упевнений у нашій перемозі. І не розумію тих, хто сподівається на домашню перемогу. Для "Ренна" все закінчено. Такий суперник уже не проґавить шанс пройти в наступний раунд. Нам же краще зосередитися на Лізі 1, де "Ренн" теж дуже погано грає останнім часом.


Cherival: Мені шкода таке говорити, але програти такому супернику – це сором для нашого клубу. "Шахтар" протягом трьох місяців не грав офіційні матчі, у нього немає можливості нормально готуватися, а "домашні" матчі він грає в чужій країні. І це лише мала частина їхніх проблем. Але ми змогли програти такому супернику. Що це, як не ганьба?