16 лютого 2023 12:19

Артем ФРАНКОВ: "Заочне протистояння "Шахтаря" із "Динамо", яке двічі поступилося "Ренну" у групі ЛЄ – не більш ніж подробиця. Втім, доволі цікава"

Постійний експерт «Рейтингу Букмекерів», відомий журналіст і головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков підготував прогноз на матч 1/16 фіналу Ліги Європи «Шахтар» – «Ренн».


- Думаю, ви одразу звернете увагу на те, що французька команда виглядає фаворитом як в окремо взятому матчі, так і за сумою двох матчів раунду. Чому? Та тому що чемпіонат Франції – п’ятий за силою в Європі, «Шахтар» же позбавлений найелементарнішого – переваги свого поля… Так склалося, і кожного разу констатувати подібну очевидність просто боляче!

З приводу весняного синдрому можна говорити скільки завгодно, ось тільки «Гірники» давно повинні були мати певний імунітет: ба, воно вже не вперше виходити на бій без ігрової практики в офіційних матчах. Ось втрата Мудрика, який пішов у «Челсі» – це так, від цього не сховатися, не сховатись.

Що стосується суперника, то бретонці входять до лідируючої групи Ліги 1, але з їхньою нестабільною грою аж ніяк не виглядають фаворитами або хоча б серйозними претендентами на місце в Лізі чемпіонів. В останньому турі «Ренне» у прямому розумінні потрапив у Дупе – це прізвище воротаря «Тулузи», якій команда Брюно Женезіо поступилася 1:3. Не зовсім за грою – перевершивши суперника у володінні, не поступившись йому за кількістю ударів, але програвши за їхньою точністю… Загалом, настрій у суперника «Шахтаря» не з кращих: дві поразки поспіль, шосте місце і «Ніцца», що різко рвонула нагору і зараз дихає в потилицю. А в нападі так і не вдається впоратися із втратою Терр’є.

Заочне протистояння «Шахтаря» з київським «Динамо», яке двічі і взагалі поступилося «Ренну» у групі ЛЄ – не більш ніж подробиця. Втім, доволі цікава.