11 лютого 2023 10:00

Жодного удару за 65 хвилин. Яремчук отримав середню оцінку за матч проти одного із лідерів чемпіонату

У рамках 25-го туру Ліги Жюпіле “Брюгге” зустрічався з “Рояль Уніон” – матч завершився з рахунком 1:1. Український нападник Роман Яремчук вийшов у стартовому складі, але був замінений на 65-й хвилині.

WhoScored оцінив старання форварда балом 6,5, а SofaScore поставив йому 6,7. Це шостий і сьомий результат у команді відповідно.

За 65 хвилин Яремчук жодного разу не зміг пробити по воротах, виконав 18 точних пасів із 26 (два ключових) і виграв дві верхові боротьби.

Суха серія Романа триває уже 10 матчів. Востаннє він забивав ще 19 жовтня минулого року у ворота “Сінт-Трейдена”. Загалом на його рахунку два голи і два асисти у 19-ти матчах.

Після цього поєдинку позиції команд не змінилися: “Брюгге” посідає четверте місце, а “Рояль Уніон” іде на другій позиції. Між колективами розрив у 14 очок, а перший “Генк” випереджає “Рояль” ще на шість залікових балів з матчем у запасі.