10 лютого 2023 17:36

"Зоря" розгромно програла лідеру чемпіонату Данії. За луганський клуб забив динамівець

Луганська "Зоря" зіграла восьмий матч в рамках підготовки до другої частини сезону – цього разу суперником команди Патріка Ван Леувена був лідер чемпіонату Данії "Норшелланд".

Представник УПЛ пропустив вже на 3-й хвилині, але досить швидко зумів відігратись – відзначився Булеца. А от після перерви луганці не змогли дати відсіч супернику, який забив ще тричі. Матч завершився з рахунком 1:4 на користь "Норшелланда".

Це четверта поразка "Зорі" під час зимових зборів. Також на рахунку чорно-білих три перемоги та одна нічия.

Контрольний матч

"Зоря" - "Норшелланд" 1:4

Голи: Булеца 13 – Нуама 3, 67 пен., 74, Фагір 70

Стартовий склад "Зорі": Сапутін – Данченко, Імереков, Батагов, Вантух – Бражко, Чурко – Кірюханцев, Мішньов, Булеца - Русин