10 лютого 2023 10:12

"У нього може бути кар'єра, як у Шевченка". Екс-директор "Мілана" порівняв нинішню зірку Серії А з українцем

Фото - ua.depositphotos.com


Спортивний директор Кремонезе Ар'єдо Брайда порівняв вінгера Наполі Хвічу Кварацхелію з екс-зірками Мілана Рікардо Кака та Андрієм Шевченком.


Ар'єдо Брайда, який раніше був головним скаутом Мілана, напередодні виїзного матчу Кремонезе проти Наполі в рамках 22 туру Серії А висловився про 21-річний грузинський талант суперника Хвіча Кварацхелії.

«Я бачив Наполі минулої неділі і думаю, що це команда іншого рівня. Наполі легко виграє чемпіонат Італії. Кварацхелія схожий на Кака? У нього може бути така ж кар'єра, як у Кака, але також як і у Шевченка», – сказав функціонер у коментарі Tribal Football.

Зазначимо, що Кварацхелія став справжнім відкриттям цього європейського сезону. Грузин повів за Наполі 22 матчі у всіх турнірах, у яких відзначився десятьма голами та 14 результативними передачами.

Нагадаємо, що український уславлений форвард Андрій Шевченко виступав у Серії А у складі Мілана з 1999 по 2006 рік, а помітка ще й з 2008 по 2009 рік. Загалом у складі італійського гранда він повів 322 матчі, в яких забив 175 голів та віддав 45 результативних передач.