7 лютого 2023 23:49

"Фламенго" програв "Аль-Хілялю" у півфіналі клубного ЧС

Велика сенсація відбулася у півфіналі клубного чемпіонату світу з футболу, який триває у Марокко.

Бразильський «Фламенго» програв клубу «Аль-Хіляль» із Саудівської Аравії з рахунком 2:3.

У саудівського клубу два голи з пенальті та асист записав на свій рахунок герой матчу Салем Аль-Давсарі, ще один гол забив Лусіано В'єтто. А у бразильців дублем відзначився Педро Абреу.

Наприкінці першого тайму Жерсон отримав червону картку за два гірчичники, і «Фламенго» другий тайм грав у меншості.

В іншому півфіналі клубного чемпіонату світу 8 лютого мадридський «Реал» зіграє з єгипетським «Аль-Ахлі» Каїр. Очікується, що у стартовому складі галактикос зіграє український голкіпер Андрій Лунін, оскільки бельгієць Тібо Куртуа зазнав травми.