7 лютого 2023 23:24

Це провал. Коноплянка привіз пенальті та отримав оцінку у 2 бали

У понеділок, 6 лютого, відбувся матч 19-го чемпіонату Польщі між «Краковією» та «Короною». Гра завершилася з рахунком 2:1 на користь команди з Кельце.

Український півзахисник Євген Коноплянка вийшов у стартовому складі «Краковії» на цей поєдинок. На 56-й хвилині гри українець зробив абсолютно непотрібний фол у своєму штрафному майданчику і привіз пенальті, який був успішно реалізований.

Коноплянку було замінено на 62-й хвилині, а його команді вдалося відіграти лише один м'яч.

Після матчу відоме польське видання «Dziennik Polski» виставило оцінки гравцям за поєдинок. Євген отримав найгіршу – 2 бали.

Ось як видання прокоментувала гру Євгена:

«Якби «Краковії» вдалося довше протриматися після пропущеного голу, вона могла б відібрати у «Кельце» як мінімум одне очко. Конопланка своєю необдуманою дією не дозволив цього зробити. Він привіз абсолютно безглуздий пенальті. Такий досвідчений гравець не має права грати так».