5 лютого 2023 20:37

Гол Гаррі Кейна дозволив "Тоттенхему" перемогти "Манчестер Сіті"

У матчі 22-го туру чемпіонату Англії "Тоттенхем" вдома переміг "Манчестер Сіті" з рахунком 1:0.

Переможний гол забив Гаррі Кейн на 15-й хвилині, ставши третім гравцем в історії, який забив 200 голів в АПЛ, після Алана Ширера (260) та Уейна Руні (208).

Більше того, Кейн відтепер є найкращим бомбардиром в історії "Тоттенхема" (267 голів за "шпор").

На 87-й хвилині захисника лондонців Крістіана Ромеро було видалено з поля за два попередження.

"Тоттенхем" набрав 39 очок і входить до топ-5 АПЛ. "Ман Сіті" посідає 2-е місце (45 очок), відстаючи від "Арсеналу" на 5 пунктів (з грою в запасі у канонірів).