5 лютого 2023 09:35

Олівер Кан: "Слова Ноєра про звільнення тренера воротарів не відповідають ні його ролі капітана, ні цінностям "Баварії"

Генеральний директор «Баварії» Олівер Кан прокоментував слова Мануеля Ноєра про звільнення тренера воротарів Тоні Тапаловича.


«Що Мануель сказав у частинах цих двох інтерв’ю у зв’язку зі звільненням Тапаловича, не відповідає ні його ролі капітана, ні цінностям «Баварії». Крім того, його заяви зроблені не в слушний час, бо нас чекають дуже важливі матчі.


Він особисто постраждав, ви повинні це трохи зрозуміти. Ми усвідомили це, коли пояснили йому, що рішення, яке ми прийняли щодо тренера воротарів, яке ухвалили не легковажно, було найкращим для нашої команди на той момент.


Я зіткнувся з подібною ситуацією, коли був гравцем національної збірної у 2004 році. Наш тренер воротарів Зепп Маєр відчув погане ставлення з боку федерації, вони розійшлися. Я працював із Зеппом роками, у нас були дружні та довірливі стосунки.


Я теж тоді був розчарований, злий на федерацію. Але спільні цілі були для мене пріоритетом. Вони були важливіші для мене, ніж мої особисті почуття. І тому тоді вирішив не говорити публічно. Тепер Мануель зробив навпаки.

Ми поговоримо з ним про це дуже чітко», - сказав Кан.