5 лютого 2023 09:16

Зінченко дістав Артету: головний тренер "Арсеналу" особисто вивів захисника з поля

Мікелю Артеті довелося особисто вивести Олександра Зінченка з поля після матчу Евертон - Арсеналу (0:1), оскільки той не міг контролювати свої емоції після поразки.


Головний тренер Арсеналу Мікель Артета після матчу проти Евертона особисто вивів українського захисника Олександра Зінченка з поля, щоб той знову не влаштував масової сутички.


У компенсований час гри вже за рахунку 1:0 на користь «ірисок» Зінченко на емоціях влаштував бійку з Нілом Мопе. Цей інцидент переріс розгляд між двома командами прямо на полі. Зінченко за свої дії отримав попередження.
Проте вже після поєдинку українець все ніяк не хотів заспокоюватись і був готовий спровокувати нову хвилю конфлікту. Втрутитись довелося головному тренеру, який прибрав Зінченка з поля.

На післяматчевій прес-конференції Артета заявив, що незадоволений цим епізодом, оскільки Евертону тільки зіграло на руку затягування часу гри розбірками на полі.


«Нам потрібно було більше холоднокровності та краще емоційно контролювати гру. Це саме те, чого вони хочуть. Евертон хотів уповільнити гру, робити все дуже довго. Ми недостатньо добре впоралися з цим», – цитує Артету MSN.

Зазначимо, що ця поразка Арсеналу допомогла Манчестер Сіті скоротити від них відставання у чемпіонаті до п'яти очок.