4 лютого 2023 14:28

Каррагер: "Головна проблема "Челсі" – багато гравців, які не гратимуть"

Колишній захисник «Ліверпуля» Джеймі Каррагер вважає найбільшими проблемами головного тренера «Челсі» Грема Поттера дуже довгу лаву запасних та багато придбань взимку.


«В минулому ми бачили, як «Челсі» залучав багато гравців та весь час змінював головних тренерів. Не думаю, що великі витрати на трансфери та нові гравці обіцяють щось добре для Поттера, оскільки це тиск.


Я б не сказав, що йому потрібно зайти в топ-4, оскільки зараз велике відставання. Але він має підійти до того дуже близько. Не кажу, що він втратить роботу, якщо в нього не вийде, але має бути покращення.


З Поттером вони гарно почали, але цей клуб такий безжальний. Так, в них зараз нові власники, але вони вже швидко змінили тренера та витратили 600 мільйонів фунтів, тож особливо нічого не змінилось.


Надалі все може бути інакше, але зараз Поттер, напевно, думає, що йому робити, маючи 30 з лишком гравців. Не забувайте, що двоє найкращих тренерів Ліги останніх років Пеп Гвардіола та Юрген Клопп постійно говорять про те, що в них коротка лава запасних. Люди невірно сприймають розмови про «Сіті» і те, що в них «такий склад». Якість - так, але це всього пара десятків гравців. Вони самі обирають це, оскільки тоді кожен вірить, що гратиме.

Головна проблема «Челсі» - багато гравців, які не гратимуть. Невідомо, як вони тренуватимуться та як це впливатиме на команду. Це велика проблема для Грема Поттера», - сказав Каррагер.