1 лютого 2023 11:53

"Луческу сподівається, що Бєсєдін повернеться сильнішим": агент нападника "Динамо" – про його оренду до "Омонії"

Нападник Артем Бєсєдін учора офіційно перейшов із київського Динамо до кіпрської Омонії на правах оренди. Агент футболіста Костянтин Нестеренко прокоментував цей трансфер ексклюзивно FanDay.net.


«Були й інші варіанти, але зараз це вже не має значення»


– Розкажіть, будь ласка, чи були ще якісь варіанти, окрім Омонії?


– Я не дуже люблю говорити про ті варіанти, які не відбулися. Була достатня кількість варіантів, але на даний момент все це вже не має ніякого значення. Ішов робочий процес – десь вийшло, десь не вийшло. Добре, що все сталося саме так.


– На який термін розраховано орендну угоду?


– Оренда Бєсєдіна в Омонію – навіть не піврічна. Вона розрахована до кінця сезону, за фактом це навіть менше ніж півроку. Це проміжний етап, можливість для Артема перезавантажитись, змінити обстановку на якийсь час.


«Оренда Бєсєдіна узгоджена з президентом та тренерами»


– Мірча Луческу спілкувався з Бєсєдиним перед його від'їздом до Омонії? Він чекає на повернення Артема?


– Так звичайно. Оренда була погоджена і з президентом клубу, і тренерським штабом. По іншому і бути не може. Це взаємний процес.

Всі сподіваються, що Артем повернеться і знову радуватиме вболівальників. Не секрет, що останні півроку йому не вдалося. Тому перед ним зараз стоїть завдання – повернутися до Динамо сильнішим.

26-річний Бєсєдін, який є вихованцем Динамо, провів цього сезону 20 матчів у всіх турнірах, але не забив жодного голу. На рахунку Артема лише одна результативна передача.

Контракт нападника з київським клубом дійсний до кінця 2024 року.