29 січня 2023 15:05

"Я радий цьому досвіду": екс-захисник збірної України пояснив роботу у клубі з російським президентом

Микола Морозюк прокоментував своє призначення на посаду спортивного директора у кіпрському клубі Красава, який має російського президента.

Микола Морозюк у січні завершив свою професійну ігрову кар'єру у кіпрському клубі Красава та одразу ж був призначений його спортивним директором.


Екс-захисник національної збірної України, який зіграв за неї 14 матчів (один гол), з радістю прийняв цю пропозицію, незважаючи на російського президента на чолі клубу.

«Я радий, що цей досвід є у моєму житті. Спільно з президентом ми вирішили, що я закінчую кар'єру гравця. Хочу займатися агентською діяльністю. Президент запропонував мені посаду спортивного директора, що для мене було сюрпризом», – сказав Морозюк в інтерв'ю сайту «Український футбол».


Нагадаємо, що президентом клубу Красава є колишній футболіст молодіжної збірної Росії та низки російських клубів Євген Савін. Після закінчення ігрової кар'єри він був відомий своїм футбольним ютуб-проектом "Красава".

Під час початку повномасштабної війни Росії проти України Савін залишив свою країну та висловив у мережі антивоєнну позицію.