28 січня 2023 20:03

Його вигнали з "Динамо" через батька-терориста. Українець – на перегляді у "Зеніті"

18-річний український футболіст Артур Уваров перебуває на перегляді у «зеніті».


До квітня 2022 року Уваров виступав в одній із юнацьких команд «Динамо». Проте невдовзі кияни дізналися, що Артур – син максима уварова, який є заступником голови «комітету народної ради» так званої ЛНР з питань державної безпеки та оборони, роботи правоохоронних органів та судової системи, законності. З цієї причини Артура Уварова було відраховано зі структури клубу:

«ФК «Динамо» (Київ) офіційно заявляє, що у структурі клубу немає місця людям, налаштованим проти Незалежності, Цілісності та Сувернітету України! У часи страшної війни з російським окуппантом, Артуру Уварову необхідно було особисто звернутися до керівництва клубу та зізнатися в участі свого батька у військовій агресії проти України.

ФК «Динамо» (Київ) є флагманом українського футболу, який виховав понад сотню футболістів, які представляли у різний час національну збірну нашої країни. Клуб не збирається зупинятися у підтримці та фінансуванні українського народу в жахливій війні з російським окуппантом, зневажаючи кожну особу, що виступає проти Незалежності України та не визнає її територіальної цілісності.

Слава Україні! Слава нашим героям!», – уривок із заяви київського клубу.

Про те, що Уваров перебуває на перегляді в команді з санкт-петербурга, повідомляють росСМі.