26 січня 2023 19:58

"Чорноморець" програв середняку чемпіонату Сербії

Одеський "Чорноморець" у четвер, 26 грудня, зіграв третій контрольний поєдинок в рамках підготовки до другої частини сезону.

Цього разу суперником команди Романа Григорчука був клуб з Сербії "Нові Пазар", який в тамтешній Суперлізі посідає шосте місце.

Перший тайм обійшов без забитих голів, а після перерви одесити пропустили двічі. Фінальний свисток зафіксував перемогу "Нові Пазар" 0:2.

Стартовий склад "Чорноморця": Варакута – Даскалиця, Білий, Штогрін, Кубемба, Черткоєв, Баранюк, Гладкий, Урсолов, Алефіренко, Політило, Гравець на перегляді

Це третій матч "Чорноморця" взимку. До цього моряки розгромили "Реал Фарму", а також зіграли внічию з болгарським "Спартаком".

Наступний поєдинок "Чорноморець" запланував на 29 січня, суперником буде "Малішево" з Косово.