25 січня 2023 13:46

Екс-гравець "Спартака" поскаржився на єдність Заходу у підтримці України, через яку РФ "у футбол не пустять"

Фото - ua.depositphotos.com


Колишній футболіст московського "Спартака" та збірної СРСР Євген Ловчев поскаржився на єдність західних країн у підтримці України в війні з Росією. Він зазначив, що країна-агресорка на сьогоднішній день перебуває практично у повній ізоляції, а отже, команди з РФ найближчим часом не повернуться до міжнародних турнірів.


Про це Ловчев заявив в ефірі пропагандистського телеканалу "Матч ТВ". Бронзовий призер Олімпійських ігор 1972 року назвав санкції щодо російської терористичної держави політикою і визнав, що РФ не має шансів на сьогодні повернутися у світову футбольну спільноту.


"Лозунг "спорт – поза політикою" пішов давно. Зовсім нещодавно поляки відмовилися від матчів з росіянами, і нас викинули з УЄФА, а тепер вони кажуть, щоб ми домовлялися з кимось. УЄФА нічим не керує. Ми довго ще не гратимемо ані в європейських кубках, ані як збірна. Політики вирішують, що і як робити. Коли Європа та США об'їдені, а ми практично одні, нічого виловити не можна. У футбол нас не пустять найближчим часом", – сказав спартаківець.


Зазначимо, що напередодні ЗМІ з'ясували, що Європейський футбольний союз (УЄФА) не повертатиме Росію у свої турніри, а також позбавить Казань права на проведення Суперкубку УЄФА-2023.