23 січня 2023 14:14
3

Журналіст: "Коли за час роботи Луческу в "Динамо" був найкращий трансфер? Крім Вітінью нікого нормального для посилення команди так і не купили"

Журналіст Сергій Пейчев поділився своєю думкою про трансферну політику "Динамо".


- У "Динамо" дуже досвідчена скаутська служба. Її середній вік 96 років. Коли за час роботи Луческу у київському клубі був найкращий трансфер? Вітінью – окей. Але за фактом нікого для посилення команди так і не купили. Я не думаю, що це проблема Луческу. Це проблема системи. Як шукають футболістів, як домовляються. Коли підписували Костевича, я питав, навіщо його беруть. Та позиція була закрита. Я не розумію, як у "Динамо" обирають футболістів. Який принцип? Може, потрібно взяти якихось молодих скаутів, які шукатимуть гравців.

согласен с журналистом селекционную группа Динамо Киев нужно всю разогнать.. толку ноль...почему другие наши команды УПЛ находят не дорогих но хороших игроков а в Динамо К не могут? и нанять толковых молодых селекционеров
Сховати
Oskar, потому что в системе Динамо Киев кум брат сват, бабло капает и за**ись
Сховати
Андрей Николаевич Шевченко, ну да так и есть..неужели Суркисам не нужны миллионы на содержание той же команды Д К и себе чуток..за игры в лиге чемпионов?