22 грудня 2022 20:37

ВАР помилився 6 разів цього сезону АПЛ

Названо помилки ВАР у поточному сезоні АПЛ.

Усього було виявлено 6 помилкових рішень. Зокрема, незалежна комісія вважає помилкою відміну голу Габріела Мартінеллі у ворота «Манчестер Юнайтед» на 12-й хвилині матчу 6-го туру АПЛ (1:3). Суддя ВАР рекомендував не зараховувати гол через фол Мартіна Едегора на Крістіані Еріксені.

Також помилковим названо рішення скасувати гол Максвелла Корне на 90-й хвилині матчу "Вест Хема" проти "Челсі" (1:2) у 6-му турі АПЛ, коли арбітр ВАР зафіксував фол Джеррода Боуена на Едуарі Менді.

Крім того, пенальті за гру Люкі Діня рукою на 55-й хвилині матчу 3-го туру АПЛ між «Крістал Пелас» та «Астон Віллою» (3:1) також було призначено помилково. Ще один невірно призначений пенальті був у матчі 15-го туру між «Ноттінгем Форест» та «Брентфордом» (2:2) на 44-й хвилині.

Також помилками ВАР були визнані вилучення Дугласа Луїса на 61-й хвилині матчу «Фулхема» та «Астон Вілли» (3:0) у 12-му турі та скасований автогол Тайріка Мітчелла на 51-й хвилині матчу «Крістал Пелас» та «Ньюкасла» » (0:0) у 6-му турі.