16 грудня 2022 16:38

Циганков претендує на звання найкращого гравця місяця VBET Ліги

Традиційно Українська Прем’єр-Ліга проводить голосування, за підсумком яких визначаються найкращий футболіст і тренер Чемпіонату України місяця. Цього сезону УПЛ співпрацює з компанією VBET.


На першому етапі опитали топові спортивні сайти України (football.ua, ua.tribuna.com, sport.ua, fanday.net, footboom.com), кожен із яких назвав по п’ять претендентів в обох номінаціях. Після підрахунку голосів ми вивели п’ятірки найкращих футболістів і тренерів VBET Ліги листопада-грудня сезону 2022/23 років.


Отже, за підсумком опитування спортивних сайтів, у голосуванні за топ-футболіста візьмуть участь: Артем Довбик («Дніпро-1»), Михайло Мудрик («Шахтар»), Ігор Кирюханцев («Зоря»), Олег Мозіль («Металіст 1925»), Віктор Циганков («Динамо»).У голосуванні за топ-наставника беруть участь: Олександр Кучер («Дніпро-1»), Галовський Едмар («Металіст 1925»), Ігор Йовічевіч («Шахтар»), Младен Бартулович («Інгулець»), Юрій Вернидуб («Кривбас»).Тепер усі бажаючі зможуть віддати голос за гравця і тренера, яких вони вважають найкращими у листопаді-грудні.


Голосування триватиме до 13:00 п'ятниці 23 грудня.


Голосування за найкращого тренера місяця ТУТ.


Голосування за найкращого гравця місяця ТУТ.