14 грудня 2022 12:19

Хендерсон повернувся до тренувань "Ліверпуля" через три дні після вильоту з ЧС-2022

Півзахисник «Ліверпуля» Джордан Хендерсон, який у складі збірної Англії взяв участь на чемпіонаті світу в Катарі, повернувся до тренувань із клубом. Про це повідомляється в соцмережах "Ліверпуля".

Нагадаємо, у ніч із 10 на 11 грудня збірна Англії у чвертьфіналі чемпіонату світу програла Франції (1:2). 32-річний Хендерсон провів на полі 79 хвилин і результативними діями не відзначився. Усього на турнірі Хендерсон у чотирьох матчах забив один гол. З Ліверпуля на ЧС-2022 залишається лише захисник Ібраїма Конате (Франція).

23 грудня "Ліверпуль" проведе матч Кубка ліги з "Манчестер Сіті". 26 грудня на команду Юргена Клоппа чекає матч англійської Прем'єр-ліги з «Астон Вілла». Обидві зустрічі відбудуться у гостях.