6 грудня 2022 17:05

Втретє в історії УПЛ осінню частину сезона виграв не "Шахтар" і не "Динамо"

Втретє в історії переможцем осінньої частини УПЛ став не «Шахтар» та не «Динамо». А, як і у двох попередніх випадках, команда із Дніпра.


У сезоні-1992/93 «Дніпро» під керівництвом Миколи Павлова перед зимовими канікулами випереджав на 1 очко «Шахтар» та на 2 - «Динамо», але до фінішу прийшов другим, поступившись пальмою першості киянам. В УПЛ-2007/08 той же «Дніпро», ведений Олегом Протасовим, виграв осінню частину сезону з відривом у два пункти від найближчого переслідувача. Однак у результаті синьо-біло-блакитні навіть не потрапили до трійки призерів, посівши 4 місце. Нині підопічні Олександра Кучера мають запас міцності в 5 очок (щоправда, за втраченими лише 2) і, можливо, цього разу фортуна посміхнеться дніпрянам.


На незвичній для себе третій позиції підійшло до проміжного фінішу «Динамо». Раніше кияни восени займали місця нижче за друге всього 5 разів. У двох випадках це не завадило динамівцям стати чемпіоном, у двох інших біло-сині закінчили чемпіонат у призовій трійці, а у сезоні-2013/14 залишились без нагород.