2 грудня 2022 12:51

Трьох динамівців названо серед головних претедентів на звання гравця року

Починаючи з 1995 року, газета Команда проводила референдум із визначення найкращого футболіста, який виступає в національному чемпіонаті України. Після того як це авторитетне видання припинило своє існування, редакція сайту КОМАНДА1 вирішила продовжити традицію проведення опитування, яке вирізняється тим, що в ньому беруть участь люди, що мають до футболу безпосереднє відношення. Що може бути приємнішим за визнання колег, які не з чуток знайомі з особливостями футбольного виробництва? До речі, нинішній референдум вже 28-й за ліком — таких тривалих та системних акцій в українському футболі просто не існує…


Правила проведення опитування

По 15 гравців і одному тренеру від кожної команди УПЛ називають трійку кращих футболістів року. За перше місце нараховується три очки, за друге — два, за третє — одне.

Переможцями референдуму в різні роки були 20 футболістів. Рекордсмени за кількістю перемог — Сергій Ребров, Валентин Белькевич та Марлос, які визнавалися лауреатами року по три рази. Півзахисники перемагали 18 разів, нападники — вісім, захисники — жодного разу, а Андрій Пятов став єдиним голкіпером, який здобув симпатії колег і тренерів. Представники Динамо перемагали 12 разів, гравці Шахтаря — дев’ять, футболісти Дніпра — чотири, а виконавці Металіста та Дніпра-1 — по одному разу.Чинним переможцем нашого опитування є нападник Дніпра-1 Артем Довбик. Чи вдасться йому знову схилити симпатії респондентів на свій бік, дізнаємося ближче до Нового року.