28 листопада 2022 08:49

Ді Марія: "Для мене Мессі – це все, найкращий гравець світу. Мій пас перед голом був лайновим, але він знаходить рішення у будь-якій ситуації"

Анхель Ді Марія вважає, що його пас на Лео Мессі перед голом Мексики був поганим.

На 64-й хвилині Мессі відкрив рахунок у матчі 2-го туру групового етапу проти Мексики (2:0), забивши дальнім ударом. Ді Марія покотив йому м'яч вздовж лінії штрафного майданчика.

«Пас був лайновим, але Мессі знаходить рішення у будь-якій ситуації. Важливо лише те, що м'яч до нього дійшов.

За хвилину до голу ми поговорили. Він сказав, що мексиканці глибоко опускаються і вузько розташовуються всередині штрафного майданчика, а через це перед штрафним майданчиком з'являється вільний простір. Через це він попросив мене спробувати дати йому м'яч у цій зоні.

Я чекав, коли з'явиться момент і зробив пас. І він забив приголомшливий гол. Більше я не маю слів.

У мене був шанс пограти з найкращим гравцем світу в одному клубі, а ще ми вже 14 років разом у збірній. Для мене Лео – це все», – сказав вінгер збірної Аргентини та «Ювентуса».