27 листопада 2022 19:14

Джерело: Селезньов покинув "Минай". Нападник порушував режим і на одному з тренувань у збудженому стані ледь не травмував двох одноклубників

Як повідомляє телеграм-канал "УПЛ жива", нападник Євген Селезньов остаточно залишає "Минай".


"Формально сьогодні (27.11.2022) був останній день Євгена Селезньова у статусі гравця Миная. Фактично ж футболіст не грає і не тренується з колективом з середини жовтня.

Один відомий коментатор-журналіст уже робив припущення про конфлікт Шарана з Селезньовим. А тут вам будуть не припущення, а факти. Як такого несприйняття між Шараном та Селезньовим не було і немає. Тренер у комунікаціях з гравцем має тверді слово та позицію, Селезньов не порушував субординації. Селезньов порушував спортивний режим.

Це помічав не тільки тренерський штаб, але й робітники клубу та стадіону. Шаран спершу не рубав з плеча й давав футболістові шанс, але терпець тренера увірвався, коли на одному з тренувань Селезньов у збудженому стані ледь не травмував двох партнерів за командою. Після того Селезньову був закритий шлях не тільки на ігри, але й на тренування Миная.

Саме після того Селезньов промацував ґрунт на предмет можливого працевлаштування у Вересі. Гравець підтримував форму індивідуально. А Шаран до такої міри відхрестився від нього, що при домовленостях про інтерв'ю навіть висував попередню умову – не питати про Селезньова. Так, було, зокрема, в розмові з UA-Футболом.

Важливе уточнення. Влітку не можна підписувати контракти на пів року (такі угоди не реєструють). Тож Селезньов і Минай уклали контракт на рік, але додатково оформили документ про те, що припиняють співпрацю в кінці 2022-го року за обопільною згодою. Цим документом клуб страхував себе саме від такої ситуації, яка в підсумку і склалася. Цей документ буде активовано.

Селезньов і Минай – це вже різні історії", - йдеться у повідомленні джерела.