24 листопада 2022 09:25

Данія планує вийти з ФІФА через політику організації щодо носіння пов'язок One Love на ЧС-2022

Президент Федерації футболу Данії Єспер Меллер повідомив, що розглядається можливість запиту до УЄФА щодо виходу з ФІФА, повідомляє As.


Данія планує вийти разом з іншими країнами, які постраждали через політику ФІФА щодо носіння пов'язок One Love на ЧС-2022.

«Це рішення прийнято не зараз. Нам все було зрозуміло протягом довгого часу. Ми обговорюємо це у Північному регіоні з серпня.

Зараз ми це переосмислили. Я припускаю, що можуть виникнути проблеми, якщо Данія піде сама. Треба подумати над питанням, як повернути довіру до ФІФА. Ми повинні оцінити те, що сталося, а потім сформувати стратегію разом з нашими скандинавськими колегами», - сказав Меллер.

Також Данія офіційно не підтримуватиме чинного президента Інфантіно переобранні на пост президента ФІФА, хоча Джанні є єдиним кандидатом.

«У ФІФА проходять вибори президента. У ФІФА входять 211 країн, і я розумію, що чинний президент має заяви про підтримку з 207 країн. Данія не входить до списку цих країн і не буде», - зазначив Меллер.

Нагадаємо, що раніше ФІФА заборонила носіння пов'язок One Love, які присвячені боротьбі з усіма формами дискримінаціями, зазначивши, що гравець, який порушить дане рішення, одразу отримуватиме жовту картку.