22 листопада 2022 09:57

Прем'єр-ліга: 14-й тур мовою чисел та фактів

14-й тур VBET Ліги мовою чисел та фактів.

Безпрограшна клубна рекордна серія Дніпра-1 в УПЛ триває 19 ігор: 17 перемог та 2 нічиї.

Гольовий клубний рекордний серіал Дніпра-1 в Чемпіонатах продовжується 19 ігор – 49 голів.

1-а в УПЛ велика перемога Зорі над Олександрією (у 23-й грі).

10-та в Чемпіонатах вольова перемога Дніпра-1, в тому числі 1-а – над Шахтарем (у 6-й грі).

Завершилася безпрограшна серія Шахтаря в УПЛ, яка продовжувалася 26 ігор: 21 перемога та 5 нічиїх.

Безнічийна гостьова серія Динамо триває в Чемпіонатах 12 ігор: 10 перемог та 2 поразки.

Гольова серія «гірників» триває в Чемпіонаті 12 ігор – 26 голів.

1-й раз в УПЛ Шахтар втрачає очки в матчах з Дніпром-1 (у 6-й грі).

Дніпряни на своєму полі забивають в Чемпіонатах 1-й гол у ворота Шахтаря – на 201-й хвилині.

Металіст не перемагає в Чемпіонаті 6 матчів поспіль: 2 нічиї та 4 поразки та не забиває голів впродовж 286-ти хвилин.

Зоря на своєму полі не програє в УПЛ 12 ігор поспіль: 10 перемог та 2 нічиї.

Перервалася безвиграшна гостьова клубна рекордна серія Металіста 1925, яка тривала в Чемпіонатах 8 ігор: 3 нічиї та 5 поразок.

Безнічийний серіал Кривбасу триває в УПЛ 7 матчів: 3 перемоги та 4 поразки.

Гольовий серіал Олександрії в УПЛ триває 8 ігор – 17 голів.

Завершилася безвиграшна гостьова серія Ворскли в Чемпіонаті, яка тривала 3 гри: нічия та 2 поразки.

Перервалася безвиграшна клубна рекордна домашня серія Минаю в УПЛ, яка тривала 13 ігор: 7 нічиїх та 6 поразок.

Домашня клубна рекордна безнічийна серія Інгульця триває в УПЛ 9 ігор: 3 перемоги та 6 поразок.

Програшна гостьова серія Львова триває 4 гри.

Пропускна серія Вересу триває в УПЛ 10 ігор – 14 голів, що стало повторення клубного рекорду.

Верес на своєму полі утримує 3 клубні рекордні серіали в УПЛ: безвиграшний з 7-ми матчів: 2 нічиї та 5 поразок, програшний – з 4-х ігор та пропускний – з 7-ми: 12 голів.

Динамо здобуває 670-ту перемогу в УПЛ.

Шахтар в Чемпіонатах пропускає 400-й гол на полях суперників – після удару Артема Довбика.

300-й пропущений домашній гол Кривбасу в УПЛ – після удару Андрія Борячука.

310-й матч Зорі в УПЛ на своєму полі: +139=73-98 м’ячі 413-362.

150-й гостьовий матч Олександрії в Чемпіонатах: +33=47-70 м’ячі 141-225.

130-й матч Вересу в УПЛ: +38=32-60 м’ячі 121-180.

100-й безгольовий гостьовий матч Металіста в УПЛ.

Металіст 1925 та Інгулець здобувають 10-ті перемоги в УПЛ.

50-й гол в складі українських команд забиває Артем Довбик (Дніпро-1): 35-й – в УПЛ, 4 – в Кубку, 5 – у єврокубках та 6 – в збірній України.

1-й дубль в УПЛ оформлює Богдан Бутко (Зоря, у 169-й грі).

25-й гол в УПЛ забиває Андрій Борячук (Металіст 1925), 15-й – Олександр Піхальнок (Дніпро-1), 10-й – Вадим Мілько (Колос), 5-й – Олег Вишневський (Минай).

У 3-му для себе клубі УПЛ відкриває лік голів Богдан Бутко, який раніше забивав суперникам Волині та Маріуполя.

350-й матч в складі різних клубів у всіх турнірах провів Сергій Сидорчук: 232– в Чемпіонатах, 32 – в Кубку, 79 – у єврокубках та 7 – в Суперкубку. В складі Динамо Сергій провів 305 ігор та запорізького Металурга – 45.

50-й матч в УПЛ провів Валерій Кучеров (Верес), 1-й – Ярослав Кисіль (Зоря), Дмитро Шамич (Металіст).

50-й гол в Чемпіонатах пропускає Олег Білик (Олександрія) – після удару Дениса Антюха.

90-й матч Віктора Скрипника на чолі різних клубів УПЛ: +48=18-24 м’ячі 147-87.

30-й тренерський матч Юрія Гури: +14=7-9 м’ячі 41-34, при якому Олександрія зазнала 1-ї великої поразки в УПЛ.

Ігор Йовічевіч біля керма різних клубів УПЛ зазнав 20-ї гостьової поразки, в тому числі 1-ї з Шахтарем.

1-а в Чемпіонаті домашня перемога Минаю при Володимиру Шарану – у 6-й грі.

Рекордний, 134-й, в УПЛ пенальті у ворота Ворскли – 97-й гол.

30-й в УПЛ пенальті у ворота суперників Колосу – 22-й гол.

3-й з 4-х реалізований пенальті у виконанні Вадима Мілька (Колос).

12-й з 20-ти реалізований 11-метровий удар у ворота Дмитра Різника (Ворскла).

3-я в УПЛ червона картка для Максима Грися (Львів).

1-й в УПЛ автогол Романа Дебелка (у 65-й грі), який стає автором 10-го в Чемпіонатах «самострілу» гравців Кривбасу.

Найбільш коректна команда Чемпіонату: Шахтар (19 жовтих карток + 2 червоні) – 23 очка, найбільш недисциплінована: Колос (48+1) – 50 очок.

120-й матч в УПЛ провів асистент арбітра Ярослав Трехліб (Дніпро).