19 листопада 2022 15:56

"Ворскла" на виїзді вирвала перемогу над "Колосом"

У суботу, 19 листопада, у рамках 14-го туру УПЛ Колос приймав Ворсклу. Матч завершився перемогою гостей із рахунком 2:1.

У першому таймі допоміг своїй команді вийти вперед нападник Ворскли Таулянт Сефері. Албанець відзначився на 31 хвилині зустрічі.

У другій половині матчу Вадим Мілько відновив паритет, проте вже під завісу гри Руслан Степанюк вирвав перемогу для гостей.

Після 14-ти турів Колос йде на 8-му місці з 16-ма очками, а Ворскла займає 6-й рядок, набравши 18 балів.

Колос - Ворскла 1:2

Голи: Мілько (65, пенальті) – Сефері (30), Степанюк (80)

Колос: Волинець, Чорноморець, Гончаренко, Чоботенко, Золотов, Мілько, Богданов, Смирний (К. Попов, 75), М'якушко, Болбат, Безбородько.

Ворскла: Потрошитель, Зайков, Пердута, Степанюк, Яворський, Сефері, Павлюк, Кравець, Бацула, Челядін (Олійник, 81), Юрченко.

Попередження: Золотов (48) – Пердута (62), Яворський (64), Сефері (77)