7 листопада 2022 17:41

Ігор ЙОВІЧЕВІЧ: "Дістали гарного суперника, який двічі обіграв "Динамо"

Головний тренер «Шахтаря» Ігор Йовичевич прокоментував результати жеребкування 1/16 фіналу Ліги Європи, за результатами якого команда зіграє з «Ренном».


«Дістали гарного суперника, який показав себе в групі Ліги Європи. Надто у двох матчах із «Динамо», яке двічі обіграв. Вони перебувають зараз на третьому місці в сильній французькій лізі, тож ми можемо говорити про дуже кваліфікованого опонента, до якого виявляємо максимальну повагу.

Однак повинні звернути увагу на те, що ми – «Шахтар». Ми битимемось до кінця і віримо у свої сили. Є ще час підготуватися. Наразі ми зосереджені на УПЛ, де в чотирьох турах, що залишилися, хочемо заробити максимум очок. А до матчів із «Ренном» матимемо достатньо часу, щоб добре підготуватися.

Від перегляду жеребкування в мене склалося таке враження, що представники «Ренна», коли побачили «Шахтар», теж не лишилися байдужими. Ми показали, на що здатні, і я впевнений, що вони теж відчувають повагу до нашої команди.

Кожен з нас – тренери, команда – хоче грати у вільному Києві, у Львові, в Україні, де змогли б прийти вболівальники та підтримати нас. Однак сьогодні ситуація є такою, що змушені думати про домашній матч у Варшаві. Треба бути сфокусованими на грі, змінити ми тут нічого не можемо. Попереду зимові збори, тож буде час, аби підготуватися до цього першого раунду плей-оф. Гадаю, на нас чекає дуже важкий матч. Але, ще раз повторю, ми – «Шахтар», і ми битимемось до кінця», - сказав Йовичевич.