10 жовтня 2022 09:29

У Альфонсо Девіса підтверджено черепно-мозкову травму

У захисника мюнхенської «Баварії» Альфонсо Девіса діагностовано черепно-мозкову травму повідомляє офіційний сайт німецького клубу.

Девіс отримав травму в матчі дев'ятого туру Бундесліги, в якому "Баварія" зустрічалася з дортмундською "Боруссією". Під час одного з ігрових епізодів канадський захисник тягнувся за м'ячем головою, у той же час півзахисник дортмундців Джуд Беллінгем зіграв високо піднятою ногою. У результаті сталося влучення ноги в голову Девіса.

Після цього епізоду Девіс дограв перший тайм матчу, але у перерві було замінено та відправлено на діагностику з підозрою на черепно-мозкову травму.

За цей момент Беллінгем не отримав жовту картку, яка стала б для нього другою в матчі.

Нагадаємо, матч дев'ятого туру Бундесліги між "Баварією" та дортмундською "Боруссією" завершився з рахунком 2:2.