6 жовтня 2022 18:06

Хавбек "Руху" U-19 Федір: "Здатні гідно протистояти "Динамо" та "Галатасараю"

Півзахисник «Руху» U-19 Олег Федір прокоментував прохід «Заглембе» (1:0, 0:0) у Юнацькій лізі УЄФА.

«Емоції неймовірні, дуже радий, що вдалося вийти переможцями. Вважаю, що гра пройшла за нашим сценарієм, мінімум на два голи ми заслуговували.

Наші суперники почали тиснути та пресингувати у третій зоні. Але ми впоралися з таким тиском і з 20 хвилини самі вже створювали моменти.

Я дуже хочу і чекаю на момент, щоб забити черговий гол. На цей раз теж мав достатньо можливостей. Попереду у нас «Динамо» в УПЛ та «Галатасарай» у Юнацькій лізі УЄФА – дуже сильні суперники, але ми здатні гідно їм протистояти.

У першому таймі арбітр не призначив пенальті, коли мене збили у штрафному майданчику. У той момент я отримав чудову передачу, першим дотиком вирішив обрізати дорогу захиснику, а далі відчув дотик, коли футболіст «Заглембе» вдарив мене в ногу – на мою думку, це стовідсоткова крапка… – сказав Федір.