5 жовтня 2022 21:04
1

"Ренн" - "Динамо": передматчева прес-конференція Мірчі Луческу

Головний тренер київського "Динамо" Мірча Луческу зустрівся з журналістами на стадіоні "Роазон Парк" напередодні поєдинку 3-го туру Ліги Європи УЄФА з французьким "Ренном".


- "Ренн" - це дуже сильна команда, яка грає на одному рівні з "Динамо". Я давно знаю наставника цієї команди Бруно Женезіо, це фахівець високого рівня. У матчі з "Фенербахче" вони зробили те ж саме, що й "Шахтар" 15 років назад.


Я дуже засмучений, що в Ренні не вдалося знайти готель і команда живе далеко від міста. У нас складна ситуація, гравці весь час перебувають у дорозі, не бачаться зі своїми родинами. Однак ми прагнемо принести задоволення нашим уболівальникам і продемонструвати хорошу гру у цей важкий для України час.

"Динамо" - це міжнародний бренд, який представляє Україну, тому нам потрібно тримати марку.


Завтра я очікую важкого матчу, проте нам необхідний позитивний результат, і ми зробимо все для цього можливе.


Що стосується готовності гравців, то до завтрашнього поєдинку готуються всі, хто прибув до Ренна. На жаль, у матчі з "Фенербахче" ми втратили Шапаренка на тривалий термін, однак зараз можемо розраховувати на Попова.

Як вже те ниття набридло. Ви в дорозі в комфортних автобусах та літаках, на відміну від хлопців на броні або в середині броні. Ви спите в теплих, чистих, комфортних умовах, а не в сирих так званих "норах" на землі на карематі та в спальнику, не завжди чистому і сухому. Про небачення з рожинами розкажіть це воїнам. Не знаю, чи передбачено у нас перерва на час чемпіонату світу (по розкладу наче ні, а по факту побачимо), так от якщо передбачено, то не на курорти поїдьте, а на місяцьок сходіть в військо, тільки не заочно як Потап з Іспанії, а по справжньому, хай не на передок самий, а в другу лінію.