4 жовтня 2022 20:44

Михайло МУДРИК: "Вважаю, що зараз розкрив свій потенціал лише на 20%"

Хавбек «Шахтаря» Михайло Мудрик, який у нинішній Лізі чемпіонів забив 2 голи та зробив 2 результативні передачі, оцінив матч 3-го туру проти «Реала».


Гра відбудеться 5 жовтня, початок о 22.00.


– Торік «Сантьяго Бернабеу» аплодував тобі. З якими емоціями повертаєшся і які цілі ставиш собі на поєдинок з «Реалом»?
– Цілі та амбіції, як і на кожен матч, – домагатися результату. Ніч Ліги чемпіонів завжди особлива, тому хочеться продемонструвати найкращий футбол і досягти результату.


– Чи легко абстрагуватися від уваги преси довкола твоєї персони під час ігор Ліги чемпіонів? Чи дивився матчі «Реала» і які висновки зробив щодо «галактікос»?
– Слід контролювати всю інформацію. Адже якщо зануритись у це з головою, буде погано тобі ж. Ми дивились один чи два матчі «Реала» – з «Осасуною» та «Атлетіко», а ще різні фрагменти ігор. Уже знаємо сильні й слабкі сторони цієї команди.


– Як оціниш свій прогрес і чого прагнеш досягти в майбутньому?
– Уважаю, що наразі розкрив свій потенціал лише на 20%, мені ще слід удосконалювати багато ігрових та неігрових моментів. Це тільки початок, на мене чекає багато роботи попереду. Потрібно працювати ще більше!


– Як оцінюєш визнання «Шахтаря» в пресі на тлі результатів попередніх матчів із «Лейпцигом» і «Селтіком»? Чи доречні зараз емоції преси довкола «Шахтаря»?
– Я гадаю, що результат в обох матчах не був випадковістю, а став закономірністю й наслідком нашої роботи та командного духу. Якщо й були моменти, де нам пощастило, то щастить найсильнішим. Якщо команда хоче домагатися результатів, то має виходити зарядженою лише на результат і на перемогу.


– Чи буде важливою персона Луки Модрича в майбутньому матчі? Як збираєтеся протистояти хорвату?
– Лука Модрич – серце «Реала». Це сильний футболіст, і від нього багато що залежить у грі суперника. Уважаю Модрича та інших футболістів «Реала» сильними як індивідуально, так і командно. Слід готуватися, а чи вийде в нас усе – інше питання.