3 жовтня 2022 23:43

Індзагі: "Барселона" не заслужила програти "Баварії". Вона одна з найкращих у Європі"

Головний тренер "Інтера" Сімоне Індзагі розповів, що очікує від матчу третього туру Ліги чемпіонів проти "Барселони". "Барселона" гарна в кожній лінії", – наводить його слова "Football Italia".


"Ми проаналізуємо матч із "Ромою" і зосередимося на "Барселоні". Зараз ситуація непроста через результати. Але я думаю, що ми провели хороший матч проти "Роми" і заслуговували на інший результат. І все ж ми розуміємо, що повинні працювати краще. Завтра у нас гарна нагода проявити себе. Ми зустрінемося з сильною командою, однією з найкращих у Європі. Вона зазнала незаслуженої поразки від "Баварії". "Барселона" гарна у кожній лінії.


Гра "Барселони" входить до числа найкращих у Європі. Її гравці здатні робити на полі всі, вони організовані і найкраще у Європі повертають собі м'яч. Вони знають, як діяти і з м'ячем, і без нього. Ми розуміємо важливість матчу. Ми – "Інтер", тож постараємося виходити зі своїх сильних сторін. Буде складно, і ми вже поплатилися за свої помилки у матчі з "Баварією", хоч і показали гарну гру. У ключові моменти ми зробили замало. Завтра нам доведеться стримувати сильного суперника і завдавати йому ударів у відповідний момент", – сказав Індзагі напередодні матчу Ліги чемпіонів.


У "Інтера" та "Барселони" по 3 очки після двох турів перед очною зустріччю. Гра пройде в Мілані 4 жовтня та розпочнеться о 22:00.