3 жовтня 2022 11:38

Юрій Вернидуб про "Кривбас": "Я - не я, якщо не зроблю цю команду"

Головний тренер "Кривбасу" Юрій Вернидуб прокоментував нічию з луганською "Зорею" у матчі 5-го туру УПЛ.


"Хороша гра з хорошим суперником. Команда забила і не програла супернику, який є постійним учасником європейських турнірів. Це добре. Так забиваються м'ячі, так важко заробляються очки в скарбничку... Коли всі борються і викладаються на повну, тоді і є результат. Гра була дуже швидка. Як ми могли ще забити, так само і "Зоря" ще могла забити. Моментів було достатньо. Я думаю, футбол сподобався глядачам.

У першому таймі забили м'яч, могли ще один одразу забити: гарну комбінацію розіграли. Прикро, що одразу пішло покарання: пропустили один, другий та перший тайм програли. У другому таймі все, про що ми домовлялися, ми дотримувались. "Зоря" мала моменти, але здорово зіграв наш воротар Сарнавський. Ми свій шанс реалізували та забили. В кінці ще міг забити Микитишин: перший раз перетримав м'яч і не пробив, вдруге не влучив у ворота. Молодість, я думаю. Є ще куди рухатися далі.

"Зоря" непогано виглядала. Як і при мені, у команді досить багато хорошої молоді. Знову "Зоря" повернулася до того, з чого я розпочинав свій шлях, коли було багато орендованих. Команда молода, дуже швидка, має свій стиль. Тренер дуже добре попрацював. Хороша лінія атаки. На сьогоднішній день "Зоря" забила у п'яти іграх дванадцять м'ячів, але десять пропустила. Тобто це команда, яка здорово і яскраво грає в атаку, так само є проблеми в обороні. Це свідчить, що команда на своєму етапі становлення. Може їм не пощастило потрапити до групи Ліги конференцій, але я думаю, що все прийде. Те, що вони боротимуться за призові місця, я в цьому певен.

У нас дуже багато роботи. Ви самі розумієте, "Кривбас" після тривалого періоду повернувся до Прем'єр-ліги. Команда збиралася з нуля, тому потрібен час, щоб зліпити, створити цю команду, зігратися. Хоча сьогодні, на мій погляд, порівняно з попередніми чотирма іграми є якийсь малюнок і в атаці з'явилися моменти. Найважливіше, щоби хлопці це самі зрозуміли і не боялися грати. Тому що дуже багато футболістів, які взагалі не грали у Прем'єр-лізі. Це велика проблема. Ну, тренуватимемося. Я вам одне можу сказати: я не я, якщо не зроблю цю команду. Просто потрібен час. Якщо буде час та довіра з боку керівників, я сто відсотків готовий віддати, щоб створити хорошу боєздатну команду у Кривому Розі. Але для цього потрібен час", - розповів Вернидуб.