3 жовтня 2022 10:05

Дмитро НЄМЧАНІНОВ: "Було видно, що "Динамо" нервувало"

Центральний захисник «Минаю» Дмитро Нємчанінов поділився з клубною пресслужбою враженнями після гри проти «Динамо».


«Налаштовувались на бойову гру. Задача була терпіти й чекати на свої моменти. Тому, що з такою командою як «Динамо», якщо підеш з головою в атаку, то можна і в «полон» потрапити. Ми повністю дотримувались рекомендацій тренерського штабу. Діяли від оборони та вичікували моменти й вони у нас були. Якби ми їми скористались, могли б досягти позитивного результату: якщо не перемоги, то хоча б зіграти внічию.

Вважаю, що ця гра була все ж таки більш нічийна. Динамівці, напевно, зі мною не згодяться, але по грі було видно, що вони нервували, бо у нас також було вдосталь моментів. Напевно, навіть у них не було таких моментів за всю гру».

– Результат зустрічі вирішила майстерність Віктора Циганкова?

– Так і ніяк інакше. Дай пробити ще комусь з такої позиції, щоб м’яч полетів під штангу… Зрозуміло, що він майстер. Недарма він грає в «Динамо», віцекапітан команди та збірної України. За ним багато клубів слідкує. Це клас футболіста.

– Як вважаєш, «Минаю» вдалось здивувати «Динамо»? Адже перші хвилин 20 команда створила багато гольових моментів.

– Розмовляв з гравцями «Динамо». Вони самі казали, що Містер налаштовував їх на серйозну гру і багато чого знає про нас. Отже, вони з відповідальністю готувались і налаштовувались. Не було якогось зверхнього ставлення. Не було думок про те, що вони приїдуть в Минай, зачинять нас на своїй половині як аматорів, обіграють і поїдуть грати в єврокубках.


Фото - ФК «Минай»