29 вересня 2022 18:08

"З ним треба ще багато працювати": Леоненко не оцінив гру української зірки і не забув пройтися по Ярмоленку

Відомий футбольний експерт Віктор Леоненко розібрав дії лідерів збірної України у матчі шостого туру групового етапу Ліги націй проти Шотландії (0:0).


В авторській програмі на ютуб-каналі Віктор Леоненко розкритикував капітана збірної України Андрія Ярмоленка за втрачений момент на восьмій хвилині.

«На початку гри довелося понервувати, але Адамс не забив. Та й восьма хвилина. Чудово все зробив Мудрик, але Ярмоленку ніхто не заважав, але простіше було в цей момент забити, ніж забити. Ще нерви, такі моменти на користь не йдуть».

Також Леоненко заявив, що після 12-ї хвилини матчу із шотландцями він більше не бачив на полі Ярмоленка.

«На 12-й хвилині дають пас уперед, а Ярмоленко тільки виходить із поза гри. Мабуть, з кимось там розмовляв. А за десять хвилин чудовий пас Ярмоленка на Довбика, але Гордон прочитав Артема ще до того, як він збирався бити. Ось і все, чим запам'ятався Ярмоленко, більше я його не бачив».

Дісталося від Леоненка та форвардам синьо-жовтих Артему Довбику та Роману Яремчуку.

«Довбик нічого небезпечного не міг зробити, і це не тішить. Гра показала, що Довбику йому треба і з ним ще треба багато працювати. Скільки було у нього варіантів, і нічого небезпечного не створити… Яремчука ми в цій серії не помітили, зник».

Збірна України набрала 11 очок, посіла друге місце у групі «В1» Ліги націй та не змогла повернутися до елітного дивізіону.


Фото - сайт ТК "Футбол 1/2/3"