29 вересня 2022 09:47

"Дайте мені спокій": Луческу "спровокував" загострення гарячої дискусії в Румунії

Постать головного тренера збірної Румунії Едварда Йорданеску стала предметом обговорення серед експертів, які не забули згадати про наставника Динамо Мірчі Луческу.


Попри перемогу над боснійцями в останньому турі Ліги націй, румуни все ж опустились у дивізіон С. Ексарбітр Іон Кречунеску та колишній футболіст Нарціс Радукан гаряче обгорювали майбутнє Едварда Йорданеску.


Кречунеску: Коли ти приходиш у збірну, потрібно не вчитись. Треба бути вже підготовленим, мати досвід. Я вірю у його вміння навчатись, але збірна – не місце для цього. Роби це в клубі, а потім приходь у збірну. На мою думку, у нього немає необхідної підготовки з точки зору досвіду. Хіба, якщо ви мені наведете приклад...


Радукан: Наведу. Луческу, Хаджі, Контра. Всі вони – приклади великих футболістів, які прийшли у збірну недосвідченими.


Кречунеску: Дайте мені спокій з тим Хаджі та Луческу. Хочу дещо сказати. Я прекрасно знаю про лобіювання, дайте спокій збірній. Краще підтримаймо її.


Радукан: Еді тренував 12 років, у певних моментах досягав успіху з нуля. Він також знайшов деяких нових гравців. Зараз я не порівнюю його з Луческу.


До слова, Йорданеску очолив румунську збірну на початку цього року і вже провів 8 поєдинків – 2 перемоги, 2 нічиї та 4 поразки. Його контракт розрахований до 2024 року, тому саме він проходитиме відбір на Євро з головною командою своєї країни.