13 вересня 2022 08:10

"Два очки можуть стати вирішальними": Журналіст припустив, що "Шахтар" забив переможний гол "Чорноморцю" з офсайду

Ведучий власного шоу на ютубі Ігор Циганик поділився думкою про переможний гол донецького Шахтаря у ворота Чорноморця. Журналіст вважає, що Лассіна Траоре, від якого м'яч відлетів у ворота, перебував поза грою.

Журналіст Циганик в ефірі авторського шоу на ютубі заявив, що нападник Шахтаря Траоре в моменті з другим голом Чорноморцю міг перебувати поза грою.

«Я не маю переконання, що там не було офсайду, а цей гол може стати вирішальним. Загалом у чемпіонаті. На 90+6-й хвилині йде удар від Очеретька, м'яч потрапляє у Траорі та залітає у кут воріт.

Ось немає жодного повтору, який сигналізував би про те, що там немає порушення правил, офсайду. Потрібно стоп-кадр робити».


Також Циганик не виключає, що два очки, які Шахтар виборов за перемогу над Чорноморцем, можуть відіграти важливу роль у підсумковій турнірній таблиці УПЛ.


«Показують здалеку, начебто так, начебто так, арбітри там, все нормально. Але чомусь про це ніхто не каже. Замовкли, зам'яли й усе.

А цей гол може стати, ну, реально... Два очки, які наприкінці чемпіонату можуть стати вирішальними», — сказав Циганик.


Нагадаємо, що Шахтар вирвав перемогу над Чорноморцем на шостій доданій хвилині, коли удар Очеретька влучив у Траоре, а від форварда м'я влетiв вже у сітку воріт.