10 вересня 2022 15:04

"Шахтар" не отримав живих грошей від "Бенфіки" за трансфер Давида Нереса

Фото - ua.depositphotos.com


Президент лісабонської «Бенфіки» Руй Кошта дав розширений коментар за результатами роботи його клубу в літнє трансферне вікно.


Функціонер детально прояснив подробиці кожної угоди: суму, строки та умови. Серед іншого було порушено і тему переходу до «Бенфіки» вінгера «Шахтаря» Давіда Нереса, трансфер якого коштував португальській стороні 15,3 мільйонів євро.


Виходячи зі слів Кошти, «Шахтар» нічого не отримав за бразильського гравця, оскільки його перехід покрив колишній борг «гірників» на вказану суму, що залишався за переїзд в Україну влітку минулого року хавбека Педріньо.


«Він став заміною для Евертона (хавбек був проданий у «Фламенго» за 13,5 мільйонів євро – прим. ред.), і це дуже вигідна угода, тому що 15,3 мільйонів євро – це менше, аніж реальна вартість Нереса. «Шахтар» мав борг у 15,3 мільйонів євро за Педріньо, і тому ми підписали Нереса за рахунок погашення цієї суми. Крім того, ми змогли отримати високоякісний актив», – заявив Кошта.


Нагадаємо, «Бенфіка» підписала з Нересом 5-річний контракт, прописавши в ньому клаусулу у розмірі 100 мільйонів євро. Бразилець уже провів за лісабонців 8 матчів у всіх турнірах, відзначившись 3 забитими м'ячами та 4 результативними передачами.