19 серпня 2022 20:18

Ігор ЦИГАНИК: "Потрібно вибрати, що важливіше – Ліга націй чи Євро U-21"

Журналіст Ігор Циганик натякає на якийсь конфлікт у збірних України та вважає, що низка гравців має зіграти за молодіжну збірну у плей-оф відбору Євро U-21 проти Словаччини, пропустивши матчі національної збірної у Лізі націй.

Україна у Лізі націй проведе матчі з Шотландією (21 та 27 вересня) та Вірменією (24 вересня). Молодіжка матчі проти Словаччини зіграє 23 та 27 вересня, тому тренерам Олександру Петракову та Руслану Ротаню потрібно поділити гравців.


«Молодіжна збірна України має всі шанси обіграти Словаччину та вийти на Євро U-21. І розпочинаються дискусії, що важливіше – Ліга націй чи вихід на Євро молодіжний. Я вважаю, що Євро важливіше. І треба зробити вибір, бо у нас у національній команді є Мудрик, Сирота та Забарний. Вони можуть допомогти команді Ротаня вийти на Євро U-21. І треба допомогти молодіжці».


«І якщо будуть якісь внутрішні проблеми, що хтось кого не любить чи не сприймає... Я говорю про це заздалегідь, щоб потім не було запитань. Розберімося, що важливіше – Ліга націй чи молодіжний Євро. Це шанс для цілого покоління молодих футболістів. Потім не хочу слухати відмазки, що хтось комусь не подзвонив, не підійшов. Розумію, що може бути конкуренція, хтось не любить когось, але треба думати про український футбол».


«Подивимось, як на це відреагують. Ми маємо гравців, які можуть виконати завдання вийти на Євро», - вважає Циганик.


Раніше Україна U-21 лише двічі виходила до фінальної частини Євро.