17 серпня 2022 12:14

Роберто МОРАЛЕС: "Проти "Фенербахче" динамівці теж не були фаворитами, тому досягнення вже є"

Відомий український журналіст, коментатор відеосервісу MEGOGO і постійний експерт «Рейтингу Букмекерів» Роберто Моралес підготував прогноз на матч кваліфікації Ліги чемпіонів «Динамо» Київ – «Бенфіка».


- Це вирішальний поєдинок всього сезону. Для «Динамо», мабуть, навіть більше. Бізнес футбольний в Португалії існує, а в Україні все залежить від грошей, які ти здобудеш.

«Бенфіка» – очевидний фаворит за якістю складу, за фінансами, за історичною вагою та за підтримкою, яку може отримати вдома. Втім, «Динамо» подолало два етапи кваліфікації. Проти «Фенербахче» українці теж не були фаворитами, тому досягнення вже є.

«Бенфіка» лише входить в сезон. Хоча «Мідтьюлланн» перегравали як хотіли. Наш Яремчук зараз не основний. Це показник рівня конкуренції. Рогер Шмідт – великий молодець, який перебудував команду. Вертикальність стала максимальною.

«Динамо» екстрапрагматичне. Робота Луческу очевидна. У такій ситуації ставлю на тотал менше 2,5 голів. Не вірю, що «Бенфіка» роззабивається в першій грі, а в «Динамо» взагалі мало варіантів.

Також у цьому поєдинку розраховую на перемогу «Бенфіки» за показником кутових. Це майже гарантовано.