15 серпня 2022 21:26

Депутат Європарламенту фон Крамон: "Настав час відкликати всі права у російських і білоруських посадових осіб в міжнародних спортивних федераціях"

Депутат Європарламенту Віола фон Крамон вважає, що представники Росії та Білорусі не повинні працювати у міжнародних спортивних федераціях.


«Росії вдалося нарощувати свій вплив протягом багатьох років — завдяки дуже щедрим фінансовим внескам у міжнародний спорт, національні спортивні асоціації, професійні асоціації, організаторів.

Система зсередини настільки випорожнена, підірвана, корумпована, що ніхто більше не наважується вжити заходів проти цих російських чиновників.

Росія все ще може використовувати свій вплив, навіть якщо спортсменам більше не дозволять змагатися.

Настав час призупинити членство, накласти санкції та відкликати всі права у російських і білоруських посадових осіб, які все ще мають право голосу в міжнародних спортивних федераціях.

Враховуючи близькість російських чиновників до російської держави, я б хотіла, щоб Німецький футбольний союз (DFB) та Олімпійська спортивна конфедерація Німеччини (DOSB) взяли на себе керівні ролі», - сказала фон Крамон.